Hakkımızda

MeritFlower

MeritFlower olarak en şık tasarım çiçekleri florist ekibimiz tarafından her gün sizler için tasarlıyoruz.Teslimat anına kadar tazeliğini koruması için çiçek dolaplarında bekletilen çiçeklerimiz, siparişinle birlikte sana özel olarak hazırlanmaya başlıyor.Böylece seçtiğin çiçeğin en tazesine sahip oluyorsun.Aracısız tek merkezden hazırlanan çiçek tasarımları MeritFlower imzasıyla sana ulaşır.
Butik çiçek ve özenle seçilmiş bitkilerden dilediğini seç, keyfini çıkar.
Uzun ömürlü ve kolay bakımı ile aradığın çiçek sepeti aranjmanları MeritFlower'da ! Online çiçek siparişlerinizde ,Ankara içi bölgeni seç,sepete ekle, kolayca siparişini oluştur. Aradığın indirimli çiçek sepeti hediyeleri, doğum günü hediyeleri, uzun ömürlü saksı bitkileri ve tasarım çiçekler aynı gün, hızlı teslimat fırsatıylaMeritFlower'da seni bekliyor.
Ankara içi Sevdiklerinizi birbirinden güzel çiçekler ile mutlu etmenin en güvenilir ve en hızlı yolu MeritFlower'da.
Özel günlerde en çok tercih edilen çiçekler arasında ilk sırada yer alan orkideler, masumiyet ve zarafetin sembolü olarak görülmektedir.
Dünya'nın ilk açan çiçeği olması sebebiyle de sevdiklerinizi ve kendinizi özel kılın. MeritFlower'ın ithal, uzun ömürlü orkideleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Merit Flower
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Merit Flower
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:09
×
Whatsapp   Ara